INFILTRĀCIJAS BLOKS EcoBloc

Infiltrācijas bloks EcoBloc ir jau trešās paaudzes GRAF infiltrācijas sistēma.

Pielietojums: Lietusūdens uzkrāšanai un infiltrācijai.

Viegla uzstādīšana: GRAF EcoBloc infiltrācijas bloki ir viegli transportējami un uzstādāmi. Infiltrācijas bloku sistēmas uzstādīšanai nepieciešami tikai daži vienkārši elementi.

Viegli pārbaudīt: Standarta kontroles kanāls ļauj efektīvi pārbaudīt visu infiltrācijas sistēmu. EcoBloc infiltrācijas sistēmās ir viegli piekļūt ar standarta inspekcijas CCTV kamerām,kas pieejamas tirgū un ir apstiprināts vairākas neatkarīgas testēšanas iestādēs.

Viegla apkope: GRAF EcoBloc infiltrācijas blokus var viegli tīrīt ar augstspiediena strūklu.

Iebūves elastīgums: Katra EcoBloc infiltrācijas bloka tilpums ir 205l, bloka virsmas laukums ir 800x800mm un augstums 320mm. Kopēju infiltrācijas sistēmu var pielāgot individuāli zaļajā zonā vai zem braucamās daļās ar transporta slodzi līdz 60t.

Braucamā daļa: GRAF EcoBloc infiltrācijas blokas spēj izturēt slodzi līdz pat 60 tonnām ar 800mm zemes uzbērumu.

Iebūves dziļums līdz 5m: Pat pie slodzes līdz 60 tonnām, GRAF EcoBloc infiltrācijas blokus var uzstādīt līdz 5m dziļumam. Tas nozīmē, ka līdz pat 14 GRAF EcoBloc slāņiem.

Pieslēguma vietas: Infiltrācijas blokam pieslēgums iespējams sānos vai galos, ar iespējamiem diametriem līdz DN200.

Ilgtspējība: GRAF EcoBloc infiltrācijas bloka dizains (materiāls un tehniskie paramteri) nodrošina lielu izturību un ilgtspējību. GRAF EcoBloc  infiltrācijas bloks ir izstrādāts lai nodrošinātu tā darbību vairāk kā 50 gadus.

 face6023c5 5a7c0b8c3c 869b14de48 c0acf9cd63