ATLOKU PRETVĀRSTS AR LODI

Atloku pretvārsts ar lodi ir paredzēts uzstādīšanai ūdens un kanalizācijas tīklos, sūknētavās un citās iekārtās, kur nepieciešama iekārtu un tīklu aizsardzība. Pretvārsta korpus ir ražots no kaļamā ķeta (GGG40) un lode ir no metāla, kas ir pārklāts ar NBR gumiju. Pretvārsts ir aprīkots ar drenāžas vārstu, ērtākai pretvārsta apkopei.

Izmēri: DN 50 līdz DN 400

Standarta atloku pievienojums: EN1092 PN10

Atloku pretvārsts ar lodi

PRETVĀRSTS AR LODI UN IEKŠĒJĀM VĪTNĒM

Pretvārsts ar lodi ir paredzēts uzstādīšanai ūdens un kanalizācijas tīklos, sūknētavās un citās iekārtās, kur nepieciešama iekārtu un tīklu aizsardzība. Pretvārsta korpus ir ražots no kaļamā ķeta (GGG40) un lode ir no metāla, kas ir pārklāts ar NBR gumiju.

Izmēri: 1″ līdz 6″

Pievienojums: Iekšējās vītnes

Pretvārsts ar lodi un iekšējam vītnēm

ATLOKU PRETVĀRSTS AR LODI (AISI 316)

Atloku pretvārsts ar lodi ir paredzēts uzstādīšanai ūdens un kanalizācijas tīklos, sūknētavās un citās iekārtās, kur nepieciešama iekārtu un tīklu aizsardzība. Pretvārsta korpus ir ražots no nerūsējošā tērauda (AISI 316) un lode ir no alumīnija, kas ir pārklāts ar NBR gumiju.

Izmēri: DN 50 līdz DN 150

Standarta atloku pievienojums: EN1092 PN10/16

Atloku pretvārsts ar lodi, nerūsējošais tērauds

PRETVĀRSTS AR LODI UN IEKŠĒJĀM VĪTNĒM (AISI 316)

Pretvārsts ar lodi ir paredzēts uzstādīšanai ūdens un kanalizācijas tīklos, sūknētavās un citās iekārtās, kur nepieciešama iekārtu un tīklu aizsardzība. Pretvārsta korpus ir ražots no nerūsējošā tērauda (AISI 316) un lode ir no alumīnija, kas ir pārklāts ar NBR gumiju.

Izmēri: 1 1/4″ līdz 2″

Pievienojums: Iekšējās vītnes

Pretvārsts ar lodi un iekšējam vītnēm, nerūsējošais tērauds